HAREKETLİ GÜNEŞ KIRICI SİSTEM

HAREKETLİ GÜNEŞ KIRICI SİSTEM

Hareketli Güneş Kırıcı

  • Ürün Özellikleri :
  • Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde; alüminyum profil, kompozit panel ve fotovoltaik panel üretimi gerçekleştiren Zahit Alüminyum, “Ancak mükemmeli hedefleyenler ideali üretebilir” felsefesiyle kuruluşundan günümüze “yenilikçi” projelerin öncüsü olmayı sürdürüyor.
  • Zahit Alüminyum’un markalarından Aluminance ürün grubunda yer alan “Hareketli güneş kırıcı sistemi”, mimari tasarımlara estetik ve fonksiyonel çözümleri bir arada sunuyor. Hareketli güneş kırıcı sistemleri şu özelliklere sahiptir: Hareketli güneş kırıcı sistemi cepheye raylar vasıtasıyla bağlanarak, yataylarda hareket etme kabiliyetine ulaşır. Panellerin cephedeki bu hareketli özellikleri, güneş ışınlarının hedeflenen noktada kontrol edilebilmesi fırsatı verir. Güneş kırıcı yapraklar panel içinde konumlandırıldıkları için düşeyde istenilen açıda manuel ya da otomatik olarak hareket edebilme kabiliyetini sağlar. İki bölgede hareket etme imkanı bulunan paneller yardımıyla güneş ışınlarını kırmada yüksek oranda performans yakalanır. Dış hava koşulları ile korozyona dayanımlı olan hareketli güneş kırıcı sistemi, hafif ve uzun ömürlü olan alüminyum profillerinden üretiliyor. Kullanıcının tercihine göre yüzey işlemi; eloksal, elektrostatik toz boya veya ahşap dekor kaplama şeklinde tasarlanabilir. Aluminance markası tarafından gerçekleştirilen bu yeni sistem projelerinizde sıra dışı çözümler sunarak artı değer katar.
Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Cansever Sokak No : 38 / B Arnavutköy - İSTANBUL
Pazartesi - Cumartesi: 7:00-18:00
Copyright © 2023 AKTİFNET, Bütün hakları saklıdır. Design By GÖKHAN EGE Sponsor By TUNALAR - DORUK GREEN WORLD - ASKICIM
Call Now Button